Listopad 2011

Nemám čas vymýšlet "nadpis", přetso by to chtělo originální.

18. listopadu 2011 v 21:32 | Ká. |  My Diary
•Ahoj :) !
•Jak se máte?
•Já fajn.

Doufám, že k této "úvodní" části se už nemusím rozepisovat.Chci napsat něco jiného.Čím začnu?
Mám začít úžasným Rozbřeskem u kterého jsem měla v jeden okamžik slzy v očích a úsměv na tváři po celý film?Či mám začít s blogem a tím jak se mám.
Asi tím Rozbřeskem...

Ve středu jsme se sešli a jeli jsme do ČB na půlnoční premiéru.Za normálních okolností bych to sem nejspíše nepsala, ale měla jsem na sobe moje New Moon tričko :) , takže takhle jsem se oblékla :) ..
Film ♥ , měl sám o sobě začínat v 00:00:01 , ale bohužel.Nejdřív jsme 10 minut čekali a já osobně zabrańovala sama sobě tomu abych si jedla popkorn, nebo jsme se netrpělive vrtěli nedočkavostí.Začalo to tím, že se losovali čísla a vyhrávali se ceny, já bohužel měla smůliu.Pak ještě byli 15 min. různé upoutávky a v půl konečně začínal mnou dlouho očekávaný a úžasný film.
Nebudu sme popisovat film o čem je, to snad každý ví..Jen něco řeknu.
Kdybych nečetla knížku, tak bych se v kině asi zbláznila, když Bellu přeměńovali, tak bych se opravdu zbláznila.
A film, přišel mi krásný a úplně jiný než předchozí díly.Edward tam byl krásneh!A pořád vysmátej, to se mi líbilo, jak se pořád krásně usmíval ♥ ! Belle to samozřejmě také slušelo.Moje jedna oblíbená scéna je, když jsou na ostvově a Bella tam přijde oblečená v tom "černém" a opře se .To ona úplně není, ta scéna je , kldyž se tram Edward rozesměje.
Nedá se říct, jaká je nejoblíbenější!
Když na konci filmu se kamera přibližovala k Belle tak jsem si říkala 'je jasné, že otevře oči a já se leknu' , byla to pravda, ale nelekla jsme toho jak je otevřela, to jsem čekala.Nejvíce jsem se lekla toho, že měla oči červené, an to jsme úplně zapomněla.
Film krásný, málem jsme se rozbrečela u scény, když brečel Jacob , to jsme nemohla .. :')

A blog ?
Docela mě překvapilo, že tady dneska byli 4 lidi, když tady nic není :) ..Díky ;) !!
Asi sme občas zajdu, ale s pravidelnou návštěvou nečekejte .

A jinak s emám fajn, až na školu pochopitelně možná o víkenud něco přidám, ale nevim :D

A co jak s těšírte na Vánoce? já zatim moc ne :DD

Ká. *

Google ani nic jiného se mi nenačte, takže sem nic nemůžu dát :DD

Mám se debilně, ale strašně se těšim.!

15. listopadu 2011 v 21:40 | Ká. |  My Diary
Ne, nezdá se Vám to !
Nebo to je jen sen?Opravdu sem zase píšu… , ani nevím, proč..Možná proto že mám tak blbou náladu, proč….Nebudu se sem rozepisovat. → nic nestíhám do školy, zítra píšeme testy , ale já se učila mě tahle látka prostě neleze do hlavy .. :/
A to dobrý? To na co se nedočkavě těším, tak že dnes neusnu?
Zítra(ve středu) jedeme na půlnoční (středa→čtvrtek) premiéru ..s kámoškama..Premiéru čeho asi ( :DD ) , pokud někdo opravdu nevíte (mylsim, že kdo už někdy byl na tomhle blogu tak ví) , tak na premiéru BD !
Strášně moc se těším .) , až teď mě napadá, že dneska nebudu moc samou nedočkavostí usnout, tak se aspoň budu moct učit.. :DD
No počítám s tim, že než dopíšu tenhle článek mě naštve ještě nějaká věc a já celý článek smažu( nebo i pozdějš po zveřejní)
No, nevadí že si ho nido nepřečte.Mám lepší pocit J , když jsem někam napsala jak se mám.
Mějte se fajn.

Co to dělám?

13. listopadu 2011 v 12:09 | Ká. |  My Diary
Ahoj :)
Sama nechápu, jaktože sem píšu...
Ale chce se mi sem napsat, i když si to nikdo nepúřečte, protožě nikdo(kdo an blog chodil) neví, že sem píšu, tak to je jendo, stejně píšu proto abych se vyhnula tomu učení.
Jak se máte? -
→ já celkem fajn, až an to učení :DD
celke rychle se blíží Vánoce, co :D ?Zatim se na ně nějak extra netěšim, ale v prosinci mse už nebudu moct dočkat :DD Když jsem byla včera ve městě, tak jsem si říkala, že bych už mohla něco kouit..a koupila :) ,
koupila jsem mamce, ségře a ještě nějaký drobnosti ,D .....
____
A jinak , už se úplně strašně těšim na Breaking dawn .
Vážně, už se nemůžu dočkat, s kamarádkama jedeme do ČB na půlnoční premiéru,takže →mega těšing ♥ !

TAkže asi se mi sem nebude chtít psát , ale po BD sme určitě napíšu :) ,
tak se mějte hezky :)
Ká. (která se zase dlouho neozve)

Konec

6. listopadu 2011 v 21:13 | Ká.
Konec!
Jo už jsem tady dost dlouho nebyla a na jednu stranu mi přijde trapné sem spát že je konec.
Není to pravý konec!
Už před dvěmi lety jsem s blogem sekla, ale pak jsem po roce zase začala.Našla jsme nové Affs.To mi je také dost líto, že teď končím a pak až zase někdy třeba začnu blogovat, tak už si na mě nebudete pamatovat, nebo nebudete chodit na blog.Zase začne to hleddání znovu a než si ty Affs oblíbím jako Vás, tak uběhne rok.
Stejně si tenhle článek nikdo nepřečte, nikdo sem nechodí,včetně mě.
Založila jsme si ještě jeden blog kuli-news.blog.cz , že tam bdu přidávat novinky.Hahaha.
Nepřidávala.
Ale zase, aby jste se an mě nedívali skrz prsty , někdy na konci října jsem sem chtěla napsat.A to si piště , že jsem napsala tak dlouhý člkánek, že bych z něj musela smazat aspoň 1/2 aby se zveřejnil! Ale na to jsem neměla náladu, pak yb ten lánek nebyl pravý..
Docela se toho dost změnilo, máme nového psa , začaal jsme chodit an jednu stránku (bradavice.eu) a ta má také podíl an tom, že jsme tolik nebyla na blogu ( :D ) , takže se prostě mějte krásně a třeba za ten rok .) .
Slibuju Vám, že až se vrátím tak an váš blog půjdu ;) , ještě doteď si pamatuju jak se nazývá blog mého Affs , který jsem měla tenkrát úplně poprvé.
Hele takže je Vážně dost možný, že se vrátim třeva za měsíc :) ..
A víte co mě nejvíc štve?Že jsem teď dělala rozcestníky, a upravila jsem di ten blog!Ale až se vrátim, tak mi to bude k ničemu.
Ká. , nebo ♥Kulča♥ , nebo říkejte mi jak chcete ˇ)