ten blog se ale sakra změnil ) . A hádám se ráda!

26. listopadu 2012 v 18:49 | Ká. |  me
Takže , něco mi vadí , nebudu se rozepisovat jelikož když se rozepíšu tak to pak napíšu tak dlouhé , že mám nepovolený počet znaků :-D:-D !
Jo blog se změnil , někdy msi říkám kéž by byla zase ta "blogová doba " před 3 lety , kdy skoro nikdo nepoužíval ˇa ´ , na blog si psal co chtěl a pořádal tam nějaké soutěže . Všem to bylo šumák . Teď na nikoho nenarážím , myslím to obecně.
Ale když jsem si třeba já ( nebo někdo jiný což jsem viděla na jednom nejmenovaném / :DD / blogu ) , napsal článek jen tak narychlo , co právě dělá ... Noa ? Je to článek jako článek! Co je komu do toho ? I kdybych do článku napsala třeba jen " ste blbci čus." je to moje věc , ať sem píšu jakože statusy z FB , nebo z toho dělím virtuální hry . Kdyby to lidi tak štvalo tak sem nechodí ))) . Já se za mojí pravdu nestydím ) . Když tady do mě budete hetovat no prosím , Váš náor ! Ten Vám nikdo neveme .. Já se hádám ráda ( né s kamarádkama :D:D ) , jsem lev ( :D ) a to k povaze prostě patří ! Včera jsem už pár lidem tké napsala a to třeba nepsali ani na mů blog . většinou se to ovšem vyřeší ))
Stejně jako se hádám kvůli tomu když mi někdo k článku napíše REKLAMU nebo BUDEME SB?? Když to nechci !!
Zrovna včera s jednoi blogerkou a jak se to vyřešilo a teď myslím klidně můžu říct že jí mám ráda .

Jaký na to máte názor vy ? Že já jsem ten totální blbec , že si bude svůj názor obhajovat a že si myslí že si akždý na blog může psát jakým stylem chce , nebo tam každý musí psát slohy dlouho na 254678967896 stránek , který Vám stejně skoro nikdo nečte :D:D:D !! ( "skoro" to neberte dolova , jasně že je někdo čte ;) )

Takže Teď na nikoho nenarážím , myslím to obecně. , mě jen zajímá Váš názor !!

Ká.

aktualizase 19:02 - ano pochopitelně je sloh mnohem smysluplnější tak jsem to nemyslela , mě jde o to že si každý může psát to co chce
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 ♥Verča♥TVD♥ ♥Verča♥TVD♥ | Web | 26. listopadu 2012 v 18:54 | Reagovat

pro mě vždy Bella Swan :D

2 Tai Todd Tai Todd | Web | 26. listopadu 2012 v 19:01 | Reagovat

Spameri a reklamy prostě mažu, to by mě ohrálo se s nimi ještě hádat :D No, upřímně, já si raději přečtu sloh ( Nejen proto, že já sama jsem neschopná napsat krátký článek :D), který je o něčem, než článek o pěti větách a o ničem, to jen tak k té teorii, ale je fakt, že je každého věc, jakým stylem a co na blog píše, pokud se mi to nelíbí, prostě tam nelezu a tečka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama