Info about blog

21. října 2013 v 14:31 | Ká. |  kulinkaa
Zde se dočteš nějaké informace o blogu
PŘEZDÍVKA
Teď mám přezdívku Ká. , ani nevím jak vznikla , možná proto že mé příjmení začíná na K. , Ká. , jsem i na jiných stránkách.
Moje pvní přezdívka na blogu byla <3Kulča<3 , a to jsem někam odvodila z názvu.
NA jedné stránce jsem měla přezdívku LAKODLA , a v tom je schováno hodně věcí , do LA na začátku znamená AdéLA , KO jsou začáteční písmena mého příjmené a DLA jako aDLA.
- jinak nesnáším ÁĎA , ale mám ráda Adel
NÁZEV
kulinkaa , možná vzniklo taak že moje sestra se jmenuje Julie, takže se jí jako malé říkalo Julinka a někdo jí ze srandy říkal Špulinka a tak jsem si vymyslela Kulinka :) tu druhé A na konci je proto že blog kulinka existuje , docela by mě zajímalo jak adminka na to "kulinka" přišla haha.
VZNIK
tohle byl takový můj první opravdický blog , jako malá jsem jich měla hodně , kam jsem dala jeden článek a konec. Pak jsem měla blog na kterém to už " žilo" ale ten se pak nějak smazal :/ . tento blog jsem si založila už ádvno(koukni do archvu) a průběžně jsem měla přestávky :) . Doufám že teď mě to neomrzí.
vyráběla jsem si desingny nějdříve v malování pak v PF a myslela jsem si že s nimi udělám díru do světa haha.
nejvtipnější je že skoro na všeh byla Miley atd. a přitom tyhle "hvězdičky" naprosto nesnáším
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jull Jull | Web | 24. října 2013 v 5:41 | Reagovat

Já jsem předtím blogem co mám měla minimálně 15 blogů s toho 5 ještě jsou založené :D Taky doufám, že tě blogování neomrzí, protože máš moc pěkný blog. Jinak tě beru do affs :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama