Listopad 2013

Chyba blogu

28. listopadu 2013 v 15:50 | Ká.

V pondělí jsem měla rodičák a dá se říct že mi to dopadlo dobře. Na čtyřku mám jenom psaní všemi deseti, ale myslím si že to je vec kterou ješte vytáhnu. Celkem bojuji v matice (radekpičaargentina), asi začnu chodit na doučocání, ale já matiky nechápala od 1. třídy, takže s 3 na vysvedčení budu spokojená haha.
V sobotu půjdu na maturák, tak doufám že za to bude stát, je hrozný jak se v prváku zuž plánuje, dneska jsme to řešili a chceme ho mít suprověj, jako všichni:D
Dneska jsem neco pekla, tak jdu kočním se článkem a dju si to dát haha. Ještě mrknu k Vám na blogy, už se těším dlouho jsem nečetla co je u Vás nového :***
Mějte se
aktualizace: promiňte holky, ale vážně nemám na to jak to je pomalý(můj internet) a když se to nabehlo a napsala jsem vám koment tak se nezobrazil a to jsem to dělala asi 3x, na to nemám. Promiňte :**

ask.fm/adelkot


Chill at home

23. listopadu 2013 v 12:14 | Ká. |  diary
Ahoj, konečně se ozývám. Popravdě v týdnu na blog nebyla ani nálada ani čas.
Mám pocit že jsem škole moc nedala. V pondělí jsem totálně zaspala, takže jsem se ulila z prvního testu a ve čtvrtek jsem jela do Prahy. Na blog stejně nebyl čas.
Konečně víkend. Rodiče i se sestrami jsou pryč do nedělě, takže mám doma sama pohodu. Od rána jsem ležela v posteli a koukala na filmy, teď jsem ale poklidila haha. Plánuji, že až se nějak upravím tak půjdu do města a koupím si nějaký pití a chipsy haha. Večer u mě spí kamarádka(kamarádky), takže si umíte představit jak to bude vypadat haha.
Půjdu si něco dát k obědu a pak kouknu k vám na blogy*
Mějte se
ty "chytřejší" si možná všimly že ve článk je všuda "haha" nálada je dobrá kámo.

ask.fm/adelkot


tag dvě

20. listopadu 2013 v 16:51 | Ká. |  diary
Ahoj, zase jsem byla nominována na tagy - rozhodla jsem se napsat jen jeden- ten který měl málo otázek a líbil se mi :-D.
Zítra napíšu něco do My diary a dneska pravděpodobně kuknu k Vám a s blogem pro dnešek končím. Učení víš:)
popravdě tagy mě už moc číst nebaví, jen nějaký zajímavý a je to všude.Ale mám nějakou depresivní náldau a nevím coby

ask.fm/adelkot


Co k Vánocům:)

19. listopadu 2013 v 16:00 | Ká. |  diary
Ahoj, na hodně blogách teď nazelnete článek se si autorky přejí k Vánocům, tak jsem se zase jednou rozhodla být originální a také to napsat haha.
Letos si nepřeji žádnou eletroniku, poslední dva roky to byly noťas a foťák. Asi jsem nějak dospěla, že už nejsem tak náročná haha.
Vánoc miluji, tu asmosféru <3 .
No každopádně si letos přeji hlavně oblečení - hlavně legíny, dlouhý svetr po prdel, šaty, trika, světřík - prostě klasika. Dálě si přeji hlavně kosmetiku, diář a malou kabelku kterou můžu nosit na diskotéky.
To jsou takový ty věci které nosím v hlavě už dlouho, pak mám ještě více přání. Co vy:)?

After the party

17. listopadu 2013 v 16:56 | Ká. |  diary
Zdravím,
tombola byla docela fuška haha. Nejdřív jsme se nudili, ale potom jsem myslela že padnu kolik tam bylo lidí. Na konci jsme na to kašlali a nedělali to tak důkladně jako na začítku. Pár věcí jsem si nahrabala do kapsy a budou kbalitní jak kokot se vsadím. Největší radost mám ze svíticého panáku.
Já nevím, ale mě maturáky nějak nebaví. Já radši chodím na nějakou diskotéku, kde to jede celou dobu, nebo si někam sednout s kamarády. Nebaví mě to asi i proto že jsem maturanty vlastne neznala.
Po 12 to ale bylo dobrý. Bavila jsme se s nějakýma lidma a my kreténi jsme se nepředstavili jménama, takže je teď hledám mezi 5.000 lidma který byly na událost pozvání haha.

Dneska jsem měla jet do Prahy, ale nejela jsem. Původně jsm tam měli spát, ale rodiče se budou večer vracet takže se budu hezky učit. Budeme psát čtvrletku z matiky takže to nechci mít nějak extra špatné.
Tenhle týden bude ve škole hrozný! Budeme psát čtvrletky a za táden v pondělí máme první rodičák na střední, tak se musím ještě pořádně snažit a budu doufám že se učitelé na rodičáku nezmíní o mé upovídané povaze haha.
No nic jdu si udělat vafle a číst si Harryho Pottera = povinná četba haha:D

ask.fm/adelkot

svitici panák :D

dneska už nemůžu zítra k vám kouknu na bloy:*

Bez nadpisu

13. listopadu 2013 v 16:25 | Ká. |  diary
Ahoj, píšu článek narychlo. Dneska se ještě musím učit a mám v plánu kouknout k vám na blogy!
Včera to bylo docela fajn, neměla jsem učení tak jsem s kamarádkou večer šla do bazénu takže pohoda lahoda haha.¨
Dneska jsem odešla z tělocviku dřív s tím že jdu k doktoroi, ale ve skutečnosti jsem se sešla s kamarádem, který mi na flasku přehraje všechny díl Jak jsem poznal vaši matku a později neměl čas.

Dneska čtvrťačky ve škole nabízeli jestli nechceme třeba 3 holky dělat na sobotním maturákz v tombole, že dostaneme lístek zadarmo, takže jsem to se spolužačkama brala všema 10 haha. V neděli pojdu zase do Prahy a vrátím se až v pondělí večer (doufám) takže lehárko.

Jdu koukat na film, tak se kdyžtak ptejte na asku:)

Mimochodem, děkuju moc všem co mi píšete hezké komentáře k fotkám:)¨

ask.fm/adelkot


3 roky do maturáku

11. listopadu 2013 v 19:17 | Ká. |  diary
Ahoj, docela fórek že v prváku jsem ani ne 3 měsíce a dneska Vám oznamuji že přesně za 3 roky budu mít maturitní ples, haha. Datum se třídou bylo vybrat docela snadné 11.11 , ale pak ty dohady :/
Na zítřek se musím učit, musim se učit jak na liteaturu tak na sloh takže to budu mít všechno pomotaný dohromady hahah:D.
Teď tady je ségry kamarádka takže jsme jí poprosila jestli by mi nemohla donést nějaké filmy, takže večer bude pohoda u noťasu a klídek v pokoji. Mám totiž pokoj se ségrou, ale na dvě noci jsem se přestěhovala do jiného pokoje haha. :D

Je mi nějak blbě, trochu na zvracení tak doufám že to je z přejedení:)

Mějte se,
teď ne- musím se učit, ale zítra mrknu k vám*

ask.fm/adelkot


nesnáším protivné servírky

10. listopadu 2013 v 12:25 | Ká. |  diary
Ahoj, komedie v pátek!
S lidma ze školy si jdeme někam sednout a nikdo nemá v plánu si dát něco alkoholického. Přijde servírka a řekne " Pokud si chcete dát alkohol tak můžete rovnou odejít , to tu nemáte co dělat!!!" aaa:DDDD, kdyby so fakt aspoň tam někdo chtel dát:D. Nejlepší je že bývalým spolužákum tam vždycky nalili:D. Pak ještě někoho sjela že si nic neobjednal. Miluju miluju milou obsluhu!
Hm, včera mě hrozně bolela celý den hlava tak jsem se moc neučila, tak se na to musím vrhnout dnes. Ve fránině celkem plavu a máme učitelku, která nám zásadně neoznamuje testy, takže se vsadím že zítra budeme psát z pátek probraných slovíček haha. Nenášim tyhle "fofry" ´.
Teď jdu ještě kouknot na nějaký film a doufám že usnu, protože jsem unavená.
Nemám náladu psát nějaký extra dlouhý článek, tak si přečtěte aspoˇtyhle dva odstavce. haha
mějte se*
aaa blbá kvalita , ale konečě námd aly fotky z adaptačního kurzu , který byl v září. vůbec nejsme špinavý!!!

ask.fm/adelkot


Tag#1

9. listopadu 2013 v 13:06 | Ká. |  Others
Čau, jak jsem tak koukala, tak jsem zjistila že jsem byla nominováná asi na 3 tagy, napsala jsem jen jeden.
Jen jsem odpovídala na otázky, žádných 10 informacích o mě a nominovat dál teď dělat nebudu haha. V příštím tagu.

Zítra Vám sem něco hodím do deníčku

ask.fm/adelkot


projekt(y)

7. listopadu 2013 v 15:58 | Ká. |  diary
Aa , projekt je hrozně divný slovo :-DDD , hahah , znáte to když nějaké slovo říkátě několikrát za sebou a pak se Vám zdá divné. Projekt? Ajo , chěla jsem napsat že na blogu budu dělat nějaký projakt(hahah) , ale ještě přesně nevím jaký.
Teď Vám to ani nenapíšu, protože o projektu nejsem schopná přemýšlet hah.

- Ne lidi chci se Vám omluvit za mojí neaktivitu , měla jsem hrozně učení, ale stejně na něj jebu!! Zítra si jedu stoprocentní pětku z psaní všemi deseti a ekonomika? hahahah!
Mám takovou zvláštní náladu, takže mě omluvte. Kouknu k vám na blogy a spolíhám že se mi zlepší:)
Zítra možná(možná možná) půjdu na maturáček školy, ale nevim:), moc mě maturáky neberou haha. ja bych radši někam nekam na partyy
jak se mi tady ty fotky prostě opakují , ale net je pořád pomalý

ask.fm/adelkot

budu vděčná všem co mě na asku rozveelí haha'¨
Pa Ká.(co to je za přezdivku ka:OOO?)

Něco jako fajn den.

5. listopadu 2013 v 17:44 | Ká. |  diary
Ahoj, dned jsem se rozhodla že napíšu zase vyloženě deníček haha.
Moc Vás prosím, berte ohled na to že tak cca do 15.11 budu mít pořád pomalý internet.

Dnešek byl docela na pohodu. Z ničeho jsme nepsaly , ale předměty byly únavné a místo občanky nám tělocvikář dělal přednášku o drogách , šikaně , anorexii a dalších nepřijemných věcech. Nikdy jsem se s tím nesetkala. Naštestí!
Jo miláčci , dostala jsem 2 z matiky , z matiky první dvojka na střední. Hahah
Dneska jsu ze školy a zastaví mě nějaký pán( na té ulici dělali nějakou anketu) a ptá se mě jestli mám čas jít do jedné restaurace ochotnat jogurty , že za to dostanu 1OO(nesmysl jak vix) - pak z něj ale vyzezlo že mi musí být mezi 25 a 50 ale že nakonec ne , nechápaala jsem ho-. Sama jsem tam nechtěla tak se vymluvíma bežím pro kamarádku haha.
Když mi otevře tak řekne " Volala jsem s Fínou(nejlepší kamarádka) a řikala že jí odvezla sanitka" tyvole šok :/ , ale ona si něco při herectví udělala s prstem a učitelé plašily prý hrozně moc takže jela přes ceou Prahu s naraženým prstem rychlou aha.

Hahah , hlavně že ten chlap s jogurtama tam pak už nebyl , tak jsme zkončili v Dékáčku na horký čokoládě kde jsme se potkali se třídní ze základy takže pokec!!

ask.fm/adelkot

aktualizace 19.18 - ono to možná vyznělo jinak než mělo , ale na té ulici jak mě zastavil ten pán jich bylo hodně od firmy jogobella, takže žádný úchyl to naštěstí nebyl haha:D

fuck the system

3. listopadu 2013 v 19:46 | Ká. |  diary
Ahoj :-* ,
Víte co mě včera dostalo? Omylem narazím na jeden ask ( přes sdílení na FB a pak ješte přes jedno) , takže nevím čí je:D , ale na profilovce má fotku mé kamarádky , v názvu má jméno mé kamarádky a přitom to není její:DD . Ona jeden má , nechodí tam a odpovědi ? Jako fakt:D? když už děláš fake aspoň piš jako ten člověk. Nemálo jsem se smála:DDDDDDDD . Hned jsem volala kamarádce a ona se divila co to je za píču(promiňte mi to slovo) kdo udělal ten fake haha:DD. fakt nepochopim tuhle dobu závistivců že se za vás začnou vydávat haha.

- zajímalo by mě kdo to byl , asi ne nikdo tak hrozně závistivý , protože kamaráádku vůbec neztrapňoval , neschazoval nic:D-

koukňete :D
PRAVÝ ASK - ask.fm/pepinad (ten jeji styl psani :DDDDD)

ask.fm/adelkot

ptejte se ráda poradím :-*


Nový věci z Phy

2. listopadu 2013 v 12:43 | Ká. |  mn
Ahoj , chtěla jsem napsat článek kam bych přidala všechny mé nové věci cca od října , ale přidám jen z Phy.
Moc jsem si oblečení nekupovala , koupila jsem si jen dvě věci , protože teď mám hodně nových věcí i z Tábora.

¨
tento pudr a je naprosto dokonalý , nejlepší co jsem kdy měla , je to odstín 2 a dřív měl modrou "
krabičku" místo růžové !! takže jsem si nebyla jistá jestli mám správný haha. stál cca 85
šátek z C&A , chtěla jsem nějaký k mému novému kabátu a ten je super , stál 225Kč,
já měla dárkovou poukázku O:-) , takže jen 25 Kč-k
Tato průsvitná košile z NY byla cca za 179 , a mám hrozně ráda tyhle věci.
tuto abrvu jsem zvolila , protože tam byla takový krásná "krémová" , ale já mám světle růžovou a to je podobné a
pak tam byla černá a tu má sestra:D

kdyby cokoliv budu na asku *

ask.fm/adelkot


zážiteečky

1. listopadu 2013 v 22:09 | Ká. |  diary
Ahoj, tak se konečně ozívám , ještě kouknoiu k vám na blogy a jsem blogerka jak vix.
prodávání na trhu
Největší nuda na světě vybábět nějaký s prominutím zasraný květináčky. Vůbec mě to nebavilo a popravdě mi to ani nešlo. Haha , když se to prodávalo tak jsme jeden dali za cca100 , ale ceny jsme zmešnovaly. Celkem se prodali 3 takže jsem měla 100 kterou jsem hned prokaučovala v cukrárne(jo v cukrárne ne v nějakym baru) , kdyby nebyla aspoň zima , dole můžete kouknout na nějaké fotky
Praha
No v Praze to bylo super , co Vám budu povídat. Spali jsme u kamarádky známích a oni jsou studenti na 'vejšce' takže u nich doma pohodal lahoda (myslím si že si každý dokáže představit) o to víc bylo to vstávání ráno těžší.
S kamarádkou jsem byla chvilkama ve škole , nebo jsem si sama procházela město.Nejdřív jsem se bála že někam zajedu sama metrem ,ale bylo to v pohodě. Parkrát jsem sice bloudila ale mě to bavilo. Dneska jsem prostě sedla na tramvaj , že mi to je fuk kam dojedu. Mě to baví. Sice jsem chvilkama už vážně nevěěla co , takže jsem si musela sednout na Václavák a otevřít knížku (nebaví mě nakupovat 4 hodin v kuse když nemám tolik penez) a to mi vydrželo 5 minut.
Ach já tam chci bydlet. A chodit taky na herečku. V tý třídě kdyby jste viděli ty jejich vztahy , ale užila jsem si to :3

Achjo chtěla jsem napsat nějaký delší článek , ale protože jsem dneska na Smíchově málem usnula na záchodě si chci jít lehnout haha

Fotky nemám skoro žádný m na foťák jsem skoro zapomněla a oblečky co jsem si koupila přidám do konce příštího týdne
PTEJTe se na asku :)

ask.fm/adelkot