Prosinec 2013

After the X-mas

29. prosince 2013 v 21:56 | Ká. |  diary
Ahoj, teď už budu jenom u internetu takže zase čekejte pravidelnou aktualizaci haha.
Rozhodla jsem se, že nebudu psát článek přímo zameřený na články. To mi přijde jako vychloubání. Ale dostala jsem věci pěkné, převážně oblečení a kosmetiku, vlastně jsem nic víc nepotřebovala. Noťas mám a mobil zatém funguje, takže eletroniku jsem letos vynechala. Pak jsem dostala nějaké dárkové poukázky.
Vánoce ěm letos nebavili. Nevím proč. Ve čtvrtek jsem byla na diskotéce/welcome to the jungle/, to byla párty kámo. Zase jsem se seznámila s hrozně lidma a pokecala s půlkou třídy haha. Tenhle týden se musím hlavně učit, pojedu tak na dva dny k babičce a pokud napadne sníh tak bych hela třeba na den lyžovat. Bohužel mé rodiče nepatří k těm co by své Adélce dopřály hezké pohodové prázdniny a jídlem a pitím u televize. Pořád něco musím dělat nebo někde být haha.
Zítra kouknu k vám, teď si jdu dát mandarinky- každý rok o vánocích jsem do nich zamilovaná- a koukat na film.

Christmas time

21. prosince 2013 v 12:42 | Ká. |  diary
Tak jsou tady prázdniny. Dnes odjíždím na chalupu, kde budu trávit svátky a budu se vracet až 26. večer, tohle je můj poslední článek před Vánoci, títmto se teda loučím. Užívejte si to v pohodě a hlavně v klidu a přeji pěknou nadílku !

Včera večer jsem šla klasicky ven s kamarádkama, potkaly jsme spolužáky ze základky, tak jsme si s nima chvilku sedly. Oni jely na pivu mi na Cola-cole haha. Bylo to ale fajn! Dost jsme se nasmáli, když nám jeden vyprávěl o své brigádě v "mekáči" , když tam přijdou nenažraný tlusťošky a dají si 4O" čízů a čiknburgrů" nemálo jsme se řezaly .
Rozhodla jsems se, že začnu chodit do posilovny, včera jsme se tam byly v rychlosti podívat za kamarádky bratrancem a měly jsme možnost si všechno vyzkoušet, Samozřejmě, že jsme si musely zkusit běhací pás na největší rychlost a padaly jsme.

Holky mějte se :*****

nechápu proč mi nejdou přidávat obrázky pd článek, když vám jo:/ :D

bitch please, nasraná

19. prosince 2013 v 19:43 | Ká. |  diary
Tak mi zase volala paní z herecké agentury - film se ruší z nedostatku sponzorů, ale máme vás jako první v databázi -
fuck it. Co si mám myslet? Včera film měl být a dneska nesjou sonzoři haha. Spíš si říkám, jestli to nebyla nějaká zkouška, jak hudeme reagovat. Zítra jdu do divadla dělat "živý betlém" tak se poptám:D
Zítra to ve škole bude už v pohodě, doufám. I dneska to bylo fajn, ale celý den jsem měla neskutečnou migrénu. Po škole jsem si koupila kabát v Tescu ve slěve o polovinu tak jsem šťastná. Ještě se s mamkou domluvím, jestli ho dostanu pod stromeček, nebp teď - ale to už mi je celkem fuk:)

Mějte se:)


btw. pořád mi nejdou přidávat obrázky do článku vím já proč? ne

Ten pocit

18. prosince 2013 v 15:46 | Ká.
TEN POCIT ...
Ten neskutečný pocit, když se Vám splní věc po které celý život toužíte.
Ten pocit, když Vám zavolá pani, že Vás vybrali na vedlejší roly do filmu!

Jo, před dvěmi lety jsem byla na konkurzu v divadle a teď mi volala, že schání vysoké a kudrnaté holky na film Rudovlásky, který se bude točit v červenci. Prý si mě odškrtla. Znamená to že to je 100%? V týdnu mi zavolá a řekneme si bližší informace. Takový pocit jsem dlouho nezažila. Vzali mě do filmu, budu natáčet. Ten pocit, když se ti snad splní dětský sen.

Až přijde mamka z práce hned jí to řeknu, tohle do telefonu říct nešlo.

mějte se

Bad feeling. shit

18. prosince 2013 v 11:40 | Ká. |  diary
Ahoj,
tak jsem dneska zůstala doma. Včera jsem několikrát zvracela a jsou střevní chřipky a opravdu neplánuji být nemocná na Vánoce. Dneska jsem si alespoň v klidu v postely a s čajem napsala několik úkolů na psaní všemi deseti a teď se půjdu pustit na ntb film a doufám že u něj usnu. K obědu nic neplánuji haha.
Mimochodem, včera v Táboře otevřeli BubbleTea, mě to je celkem fuk. Koupila jsem si ho a to jen z jednoho důvodu abych zabila čas haha. Už jsem ho měla hodněkrát v Praze, ale za tohle pití se mi opravdu nebude chtít dávat každý den 70kč a navíc jsem pak zvracela. Myslím si, že by udělali mnohem lépe, kdyby otevřely třeba KFC nebo něco takového.
ale mame bubbletea kam budou chodit holky a davat fotky na instagram yess radekpicaargentina
aspoň mám čas dneska mrknout k vám, mějte se :*
btw. nevím proč, ale nejdou mi do článku dát fotky, tak je třeba přidám v průběhu:)

Venku to vypadá tak na podzim

15. prosince 2013 v 13:15 | Ká. |  diary
Ahoj holky, víkend byl zatím skvělý. Spala jsem z pátka na sobotu u kamarádky a vracela jsem se domu až v sobotu večer. Celý den jsme proleželi v posteli a koukaly na filmy. Dnešní dopoledne jsem uklízela a pekla jsem s mamkou cukroví, teď půjdu zase ven a taky se musím kouknout na učení.
Do úterka musím udělat referát na POČÁTKY KŘESŤANSTVÍ V ČR fakt nevím co vešechno tam psát.
Přijde Vám že do venku vypadá na tl že za týden budou Vánoce? Mě teda vůbec! To počasí u mě už není ani trochu sněhu. Na Vánoce se už vážně těším, ale popravdě zatím nějak nemám dárky, tenhle týden koupím kamarádkám a ještě sestrám.
Na Vánoce e už hrozně těším:3, takové pohodové svátky. If you know what I mean

Teď si jdu pustit film a ve dvě jdu ven, pak se vrhnu na referát( nechce se mi nechce se mi) a večer mrknu k Vám:*

Mějte se<3

nesnáším když se mi smaže článek

12. prosince 2013 v 15:54 | Ká. |  diary
Ahoj, v předchozím článku jsem se docela rozepsala, ten se smazal, tak teď to bude stručnější haha.
Dneska jsem tradičně končila v 1, tak jsem se rozhodla že ozdobím aspoň trochu perníčků a mamce tím udělám radost a bude snažší jí přemluvit ať mě v sobotu pustí na maturák. Zítra píšeme jen z INT a řekněme že jsme ten test s holkama našly vyfotily a pak jsme to poslaly zbytku třídy. Zatím jsem tak skvělá skupina, že jeden spolužák to vyplnil a poslal odpovědi celé třídě. Takže test který zítra dostanu je vedle mě vyplnění. Jak ve filmu haha.

Dneska jsem zjistila, že budu mít tak tři nebo čtyči trojky na vysvědčení, Nevím jestli mě to štve, protože je jasné že človeku se s přestume na střední známky zhorší, ale nějaký hlásek v hlavě mi říká že jsm mohla jet na dvojky jako na základce. Ale co u maturity nikoho moje vysvědčení z prváku nezajímá, tak si nebudu kazit zimu známkami haha. taky se vám to s přestupem na SŠ zhoršilo?

No mějte se, já jdu asi do vany
Ká.

deaktivovala jsem si ask a začala jsem chodit na doučování z matiky

10. prosince 2013 v 19:36 | Ká. |  diary
Ahoj, doufám že s tím blogem už "někdo" ráčil něco udělat. Na tohle nemám.

Jinak temhle týden je zase náročný. V pondělí testy a dneska jsem dostala čtyřku z matiky, ale už jsem byla na dočování takže doufám že se známky obrátí k lepšímu. Zítra mi odpadá první hodina, takže spát o hoďku déle je pro mě super.

V sobotu jsem šla s holkama na diskotéku, kam normálně pouštějí od 18let, ale byla nějaká akce že od 15 to bylo zadara, tak nevyužij toho viď) . Lidí tam moc nebylo ale, protože byly i maturáky. Měla jsem vyžehlený vlasy a ještě mi to i chvilku vydrželo, takže když někdy vidíte mojí fotku pod článkem s kudrnatýma vlasama, tak žehlení docela čas zabere haha.

Už se mi konečně zpravil internet, tak doufám že i blog už bude v pořáku a ráda bych k Vám konečně koukla a zase na blog začala pravidelně aktualizovat:)

btw. o informatice se 'učíme' dělat prezentaci a máme jí udělat na libovolné téma. Mě nějak nic nenapadá, co by jste dělali vy?

Neříkej mi Áďo

2. prosince 2013 v 14:12 | Ká. |  diary
Ahoj, konečně píšu haha. Celý víkend mě neskutečne bolela hlava, takže v sobě mám několik ibáčů a rozpustných sraček.
Maturák jsem si ujít ale nenechala. Lidi top, ale jinak mě tinulo moc nebavilo. Hráli divný písničky a celkově no nevím, nevadilo mi, že jsem šla po 1 domu. Migrénu mám ještě teď, ale ja to mám nějaký vrozený asi vždycky na podzim mě alespoň týden v kuse bolí hlava a doktorka mi minulý rok školu bohužel nezakázala haha.
Teď píšu rychle mezi školou, kde to dnes bylo docela v pohodě a mezi keramikou kde vyrábím nějakou deskovou hru. Dneska se budu snažit kouknout k vám, ale teď si chci na hoďku lehnout a po výtvarce(keramice) se musím učit na čěštinu. Učitelce jsem sympatická jenom díky tomu, že se vždycky ( někdy nuceně) smeju jejím (někdy trapným) vtípkům, tím si mě oblíbila, tak ať si to u ní nepokazím haha.

Tak já si jdu lehnout a snad nejpozději zítra večer k vám kouknu.
Mějte se :-*

ask.fm/adelkot