Leden 2014

which make-up?

29. ledna 2014 v 21:45 | Ká. |  Others
Ahoj holky, v tomto článku se na vás obracím s radou. Dostala jsem poukázku na 200Kč na DM a rozhodla jsem se, že si pořídím nový make-up.

Proto mi prosím do komentářů napište název toho který jste teď používaly a vyhovoval vám. Chci zkusit po delší době nějaký jiný. Nebo pokud jste měla někdo zkušenost s tímto make-upem/viz foto/, tak mi prosím napište jaký byl, protože o něm přemýšlím.

máte s ním zkušenosti?

Díky <3

//27.1// ať jsou prázdniny

28. ledna 2014 v 18:00 | Ká. |  diary
aktualizace - článek je psán v pondělí, ale bohužel zveřejněn v úterý
Ahoj, jak u vás probíhalo pondělí? U mě to bylo zase něco jiného, protože jsem ve škole byla poprvé od lyžáku a spoustu učitelů se vyptávalo na podrobnoti o počasí a o bouračce( :/ ) . Tento týden je takvý volnější z důvodu že už je uzavřená klasifikace to je zaprvé a zadruhé mi příští pondělí začínají jarní prázdniny, takže je budu mít už od pátku a nemá cenu se učit třeba něco nového v matematice, protože by se to zapomnělo haha. Ve středu jdu ráno na odběry krve a potom mě vždycky tak šíleně bolí ruka, takže uvidím jak dopadne odpolední tělocvik.

O zmíněných jarních prázdninách chci jet na tři dny s kamarádkama do Prahy u rodičů by nemě být problém a budeme spát u kamarádky známích. Teď se jenom domluvit kdy, protože ještě budu muset jet alespoň na pár dnů na lyže či běžky. Taky máte už někdo prázdniny už příští týden? Co plánujete ať je máte kdykoliv haha?

Mějte se!

I want back#

26. ledna 2014 v 10:47 | Ká. |  diary
Ahoj, tak jsem se vrátila z hor a od pátečního večera nemyslím na nic jiného, než že chci zpět. Byly jsme tam prváci- A,B, a lyceum, začala jsem se bavit s hrozně lidma se kterýma jsem se jen míjela na chodbě a byly tam i pražáci , takže o zábavu bylo postaráno. Lyžování bylo taky na jedničku. Jeden spolužák si zlomil klíční kost, ale to bylo asi největší zranění co se stalo. Až cestou zpět.... Když jsme jeli zpátky, tak se na horu se jede serpentinami a tam to vůbec nebylo projetý.Já měla sluchátka a nic jsem neřešila a najednou mě "probudí" rána. Měly jsme bourčaku. Nic velkého se nestalo, ale škol to byl neuveřitelný. Cestu to zdrželo ais na dvě hodiny a auto do kterého se narazilo bylo docela rozdrcený. Řidič se pak bál jet dolu a navícnám nefungovalo světlo. Byla to ais největší bouračka co jsem kdy měla a naštěstí bez zranění.
Učení na zítra nemám, tak uvidím kdy kouknu k vám.
Mimochodem v tomto týdnu chci přidat nějaký jiný článek, tak hlasujte prosím v anketě:*-time-to-say-good-bye-

18. ledna 2014 v 20:12 | Ká. |  diary
Čau holky, teda týden byl opravdu perný. Uzavírala se klasifikace a jsem na tom tak, že budu mít buď tři trojky, nebo možná dvě. V prváku se to klasicky všem zhorší takže jsem spokojená.
V pondělí jedu na lyžák. Strašně moc se těším. Jedeme do Rakouska, úplně na stejné místo jako jsme byly ze základkou, dokonce i budeme spát ve stejné chatě, takže to považuji za takové plus pro mě haha. Chata je nakraji červené sjezdovky, takže naštěstí budíček bůhvívkolik nebude, abychom byly v čas na lyžích nebude. Dneska jsem přes noc pryč a zítra mě čeká balení. Nesnáším balení. Mimochodem poraďtě mi prosím nějaký film, kamarádka bere tablet tak ať máme kdyžtak na otravnou šestihodinovou cestu. Nejlépe komedie! Díky.
No nic, tak já se s váma loučím, zítra 100%kouknu k vám a v sobotu se snad bez zlomenin(haha) ozvu.
nejlepší od jedný min cca

válíme se v učení

12. ledna 2014 v 14:17 | Ká. |  diary
Ahoj, to bylo keců o praviledný aktualizaci haha. Tenhle týden bude fakt perný. Každý den minimálně dva testy, protože příští týden jedeme na lyžák tak to musíme mít všechno dokončené. Nejhorší je, že budeme psát na poznávačku a než si najdu všechny obrázky někam si je uložím, tak abych šla spát. Víkend jsem si užila, zase jsme spaly u kamarádky takže to byla pohoda jak nikdy. Teď půjdu asi něco malého sníst, kouknu na nějaký himym a vrhnu se na poznávačku. Pokud k vám budu dneska koukat, tak na večer, ale myslím si že každý pochopí že neni čas.
Mějte se!

Monday bro

6. ledna 2014 v 21:46 | Ká. |  diary
Ahoj, píšu dneska. Zítra nebude vůbec čas, musím dodělávat referát na dějepis a učit se na matematiku. Fakt se n zítřek netěším. Před chvílí mě vytáhla kamarádka ještě na hodinu ven do takové kavárny, takže kdy se budu učit angličtinu zatím netuším. Nejlepší je, že jsem si nechala ve škole sešit kde mám slovíčka. Dneska jsem ve škole myslela, že usnu, takže teď si chci zopakovat učení, kouknout na film a spát. Zítra navečer až vypočítám milion příkladů z matematiky kouknu k vám.

No teď se nebudu rozepisovat, nějak se mi zavírají oči a musím ještě kouknout na učení. Na asku sem koukala, že mám nějaké otázky kde se ptáte na mé vlasy, nebo ty autogrami, tak se ptejte klidně dál.

Ká.

btw.vánoce odzvonily a já jdu hubnout haha

ask.fm/adelkulina


dvaticícečtrnáct

4. ledna 2014 v 21:52 | Ká.
Ahoj, nejdříve ze všeho chci říct že se chci zase aktivně věnovat blogu. Chyběl mi, chyběli jste mi.
Ještě Vám chci dodatečně poprát mnoho dobrého do Nového roku. Já osobně jsem si Silvestr užila. Vlastně celý prázdniny jsem si užívala. Byla jsem na několika pařbách a se Silvestrem bylo vše top!
Ani jsem Vám nepsala co jsem dostala k Vánocům. Přijde mi to jako vychloubání. Ale pěkné věci. 6ádnou eletroniku. Nechtěla jsem. nepotřebuji.
Během dneška jsem se rozhodla že napíšu všem hercům z How I met your mother o autogram. Doufám že mi to přijde, doufám fakt moc . Herce zbožňuji i ten seriál. Nikdy jsem o autogram nepsala a chtěla jsem, ale teď jsem rozhodnutá 100%.(pokud jim budu psát vše dám na blog)
mám pocit že jsem přes prázdniny nějak zrozumněla a vyrostla
btw. založila jsem si nový ask(osobní smazala tenhle je pro blog, nevím kam odpovídat na otázky ze článku). Tak se můžete zeptat:D. Třeba na Vánoce haha

ask.fm/adelkulina