Únor 2014

// 27.2. // nic

27. února 2014 v 21:20 | Ká.
Ahoj, tak vás po docela dlouhé době zdravím.Chci si udělat nový layout, ale já jsem ráda že zvládnu nakreslit sluníčko v malování, takže se budu muset spíš podívat po nějaké šikovné slečně. Kdyby jste o někom věděly, dejte vědět haha. Školu nějak neřeším, v týdnu jsem dostala čtyřku tam kde bych to nečekala a pak jedničku a to se divila i učitelka. V týdnu jsme se školou byly v kině na dokumentárním filmu a spolužačka to dnes před zástupcem ředitělky zhodnotila tak, že to byla nuda, že by příště chtěla na akčňák. V té situaci - nemálo jsme se řezaly - . Mimochodem v předchozím článku jsem psala že doma máme novou myšku, tak už máme dvě- ať se nenudí. Kočka i pes je berou v pohodě, asi o nich ani neví. Zítra ráno jdu k doktorce, tak si pospím o půl hoďky víc, ale jsem za to šťastná.
Teď v sobotu bude v táboře takový "koncertc/ diskotáka" a,e hip-hop což mě děsně nebaví, ale je to zadara, takže mám velký dilema:D Jít či nejít? Kdybych měla být o víkendu doma.. ale já bych právě jela k babičce, takže vážě nevím:D
Mějte se!

přidávám rok'nový' fotky:)

today // 18.2 //

18. února 2014 v 16:25 | Ká. |  diary
Aho ahoj! Tak doma máme myšku, kterou ségra v pátek dostala. Je to taková ta malinkatá laboratorní a je tak ňuňatá. Sestra jí říká Garfield a já s ostatními Minnie, ale řekla bych že neslyší a nikdy neuslyší ani na jedno haha. Jo a mimochodem ta krysa mě už hryzla do prstu. Jinak mám pořád učení jak nasráno s prominutím, ale docela na to seru. V pondělí jsem vzala kámošku z Prahy ke mně na hodiny s tím že se chce kouknout na naše hodiny že možná přestoupí což je kec jak klec, ale ona neměla kam jít. Pak si takhle jedeme autobusem na černo a samozřejmě je tam revizorka. Si piš že mě chytla a dala mi pokutu. Naštěstí jsem domluvená s kamarádkou, která má průkazku že kdyby mě chytli nadiktuju její údaje a pak bude pokuta 30Kč místo 800Kč, takže pohoda lahoda hej.

Tak tímhle se s vámi asi loučím, protože jsem pekla jeden výborný koláč a už ho cítím tak se jdu kouknout do trouby a doufám že se mi povede. btw.-budete koukat dneska na hokej? Jáse těším a jsem zvědavá:P
Ozvu se asi ve čtvrtek
Mějte se!

Vánoce nadruhou

14. února 2014 v 15:00 | Ká. |  diary
Ahoj, nějak nevím jak začít psát a co psát. Nic důležitého se nedělo. Jako nejdůležitější údálosti týdne bych zhodnotila to, že mám nového spolužáka, který působí stydlivě ale sympaticky to zaprvé a zadruhé challenge s pivem, která pravděpodobně oblětěla celý FB haha. Já byla nominována a pivo jsem napoprvé nevypila, až na podruhé. Chtěla jsem přidat video, ale přidám ho asi až v dalším článku.
O víkendu jedu na chalupu, kde je pořád Vánoční stromeček, protože jsme tam trávily svátky a od 26.12 jsme tam nebyly, takže stromeček tam pořád máme! Celé Vánoce letos byla mamka hrozně smutná z důvodu který tady zmiňovat nebudu a ségra nemohla po menším zákroku jíst. Mamka teda řekla, že nám zítra udělá řízky a salát a ať si navzájem koupíme nějakou drobnost opravdu drobnost a dáme si to pod stromeček haha. Já se tomu hrozně směju doma, ale proč ne.
Mějte se!!
Nové věci z Prahy

12. února 2014 v 15:20 | Ká. |  diary
Ahoj v tomhle článku přidávám věci které jsem si koupila když jsem spala v Praze. Věcí tam bylo jak nasráno a ve slevách, ale když to vezmete do ruky nebo si to zkusíte. Jaj! Všechny tyhle věci jsem si nakoupila v C&A a s tím že jsem měla pocit že si níc nekoupím jsem spokojená. Ceny byly úplně suprový. Koupila jsem si jeden svetřík, mikinku a černou sukni.
Zítra/pozítří přidám nějaký článek který má hlavu a patu haha.

btw. je u vás na fb taky to s tim pivem? Že ho musíte vypít a nominovat. Já jsem byla nominována, tak dneska točím a a příštím článku na to (snad) budete moct kouknout haha.hmhmhm ta posledni

Po prázdninách

9. února 2014 v 10:39 | Ká. |  diary
Ahoj, tak vás zdravím. Dneska mi končí prázdniny, ale užila jsem si je na jedničku. Praha byla dokonalá. Nakupovali jsme, sednout si s hercema a večer kino. Byla to fakt pohoda ! Článek o věcech které jsem si koupila přidám až potom extra. Všude byly slevy, ale ty věci když se kouknete zblíza tak nic moc. Nebo když si to zkusíte. Ve svetrech jsem vypadala jako v pytly, ale nakonec jsem si něco našla. Mimochodem všude byly ty čepise genius,top, swag atd. , mohla jsem si jí koupit a splynout v dvu s ostatními haha. Na horách to bylo taky super, počasí sluníčko no krása. A bylo i hrozné teplo. V pátek jsme přijely na šumavu ještě k nám do penzionu kde jsem nakonec se ségrou zůstala až do dneška, takže na učení prostě nebyl čas.

Nevím jak budu mít dneska čas, ale už se musím kouknout i k vám.btw ještě nemám všechny fotky v noťasu z hor, tak nic nepřidávám a dám je sem až pak pod nějaký jiný článek:)

Konečně mám prázdniny

2. února 2014 v 10:02 | Ká. |  diary
Ahoj, tak prodloužený víkend sice končí, ale mě zítra začínají jarní prázdniny. Na volno se už hrozně těším, myslím že si ho zasloužím haha. Sice budu mít týden volna, ale obávám se že na blog budu mít snad ješt méně času než ve školní týden. Od středy do nědelě pojedu na hory, nejdříve do Rakouska a pak jenom na šumavu, takže uvidím jak to budu stíhat. A zítra se chystám s kamarádkami do Prahy. Rodiče mi dovolili, že v Praze můžeme přespat v našem bytečku, takže se těším jako malá. Zítra ráno normálně pojedeme vlakem a jedna z těch kamarádek ve škole studuje konzervatoř tak se tam naštěstí vyzná.Ona ale půjde do školy, tak snad se sami neztratíme haha. Těším se vážně hrozně moc, doufám že si nějaké věci nakoupím, pak to všechno napíšu do článku.

Tak tohle je asi poslední článek, pak přidám nějaký v úterý - snad - uvidím, jak se vrátím z Prahy. Dneska se musím už začít balit na hory a vážně se mi nechce. Mějte se a vy co máte prázdniny jako já, užívejte si:) !