Březen 2014

// 24.3 // best party

24. března 2014 v 17:59 | Ká. |  diary
Ahooj, čekala jsem s článkem než budo fotk z akce s tím abych zjistila že vlastně na žádní pořádně nejsem haha. Doufám že ještě budou nějaké fotky! Pátek jsem si užila jaklo dlouho ne. No nebudu se tady o tom rozepisovat každý asi ví že nějaká akce je klasika a nějaká na kterou se ještě hezky vzpomíná.. Měla jsem vyžehlené vlasy v culíku a stála dost ve předu,tak mě možná na nějaké fotce najdete-černý svetřík a kabelka haha. Dneska jsem podruhé během týdnu dělala míša řezy, myslím že většina z vás zná. Je to snadné a dobré a navíc pečení miluju, tak se teď budu muset vrhnout na matematiku, ze které budeme psát ve středu čtvrletku. Asi je jasné že zítra kvůli tomu nepřijdu na blog.

Budu se snažit ješte teď kouknout k vám, ale mám dneska nějakou chuť po rychlém učení jen tak odpočívat u televize či filmů, tak uvidím. Každopádně mi napište jak se vám daří, nebyla jsem tu 4 dny a přijde mi jako bych o vás neslyšela věčnost:*


// 20.3 // hejhejhej

20. března 2014 v 18:07 | Ká. |  diary
Ahoj ahoj! Jak se máte? Taky máte při tak suprovém počasí skvělou náladu? Dneska je vážně krásně! Na zítra se musím učit jenom zemák, ale chci dostat jedničku tak zase pořádně jo. Jak jsem v předchozím článku psala, byla jsem si koupit kalhoty. Nakonec jsem po dlouhém vybírání zvolila jegginy v NewYorkeru a takkvé víc "legínovější" v tescu. Jsem spokojená! Zítra večer jdu na jednu diskotéku welcome to the jungle s kamarádkama, ale jak to znám potkám tam půlku třídy, takže o zábavu bude postáráno! Určitě budeme mít fotky, protože předpokládám že tam bude fotit kamarád, tak potom všechno přidám! Ještě přemýšlím jaké zvolit triko, tak pak finální oblek uvidíte na fotkách haha.

Ráda bych koukla k vám, ale hlídám takové dětičky, musím mkrnout na ten zemák a od té doby co jsem se rozhodla že přihlásím mamku do Prostřena(vaří normálně, spíš pro srandu- nesouhlasí) jsem to začala sledovat pravidelněji, tak uvidím jak mi to vyjde.


Mějte se a užívejte sluníčka a pohody! :**

// 17.3 // učme se!

17. března 2014 v 19:37 | Ká. |  diary
Zdravím vás při pondělku! Jak se máte? Také toho máte po jednom dnu ve škole už dost haha? U mě to bylo dneska dá se říct v pohodě, ale psali jsme s prominutím z debilní ekonomiky kterou nemám ráda, tak jsem zvědavá na známku. Na zítřek si musím dopsat čtenářský dením na Účastníky zájezdu tak se na to chci rychle vrhnout ať si večer můžu pustit film a mít pohodu! Dneska jsem nešla na školní oběd a udělala jsem si takový salátek, ale překvapivě mi to stačilo i když by to pro mě byla normálně svačina haha. Zítra si chci zajít do knihovny půjčit knížku Hvězdy nám nepřály(The fault in our stars), prý je krásná, nečetl jste někdo? A pak pojedu do města, nutně potřebuju džíny, takže pokud pořídím určitě všechno bude ve článku.

Tak já se s vámi loučím, ať sepíšu ty účastníky a mrknu se na občanku popřípadě k vám.Mějte se!

neaktivní Ká.

16. března 2014 v 13:09 | Ká. |  diary
Ahoj holky, nejdíve ze všeho se vám chci omluvit za mojí neaktivitu. Minulý týden byl náročný. Tenhle také bude náročný, ale mám už nějaké předpřipravené články, takže aktivita bude nebojte haha. Ceý víkend jsem byla po docela dlouhé době doma, tak jsem byla ráda že v tomhle hnusném(hnusném!) počasí můžu být v klídku doma. Včera jsem ale jela s ségrou do města a v C&A jsem si koupila šátek. Nosím je hrozně ráda a navíc k mému kabátku padne snad každý haha. Na zítra mám docela dost učení, tak po druhý na to vlítnu, pak mám ješte od půl5 takovou angličtinu za co jsem ráda, protože mě baví. Do té doby kouknu k vám a mrknu na nějakou epizodku HIMYM(nedám na ten seriál dopustit!)

Možná jste si všimly že jsem pomalu začala předelávat design. Měla jsem ho v jednom programu hotový, ale pak se smazal tak jsem se nasrala a dodělám to v týdnu.
Mějte se!Perfect weekend

9. března 2014 v 18:00 | Ká. |  diary
Ahoj, ahoj. Počasí začíná být super co? I díky tomu jsem si suprově užila víkend. Byla jsem na oslavě u té kamarádky a to ne,ůžu zhodnotit jinak, než že byla skvělá. S holkama jsme se složily na tričko, protože nic nechtěla, tak jsme tam všichni donesli něco k jídlu či pití. Na nádraží pro nás přijela s koněm, ze kterého mám docela respekt haha. Matějská byla taky prostě skvělá. Moje ségry, ale nemají moc rádi atrakce kde vám je prostě špatně, ale aspoň mamku jdem přemluvila na horskou dráhu. Pak jsem byla ještě na několika věcech včetně takového strašidelného hradu, kam jsem vždycky chtěla jít.
Pokud máte v plánu tam jet, tak jeďte, nebo přemluvte rodiče haha. Mamce se nejdřív nechtělo, že to bude drahý, ale vstup stál 25,- a naše nejdražší atrakce kde jsme byly 100,- .

Na zítra si musím jenom připravit takový textík o mé rodině ve francouzštině, tak uvudím časově a buď dnes nebo zítra k vám kouknu. Mějte si a užívejte si nadcházející týden.plánečky*

7. března 2014 v 14:39 | Ká. |  diary
Ahoj ahoj, píšu článek na rychlo a ani nemám čas zajít k vám. Za chvilku jedu na kamarádky oslavu, kde budu i spát. Těšíím se, ale ne vím co si s sebou vzít. Bude nás tam asi 10holek, takže se to nedá neužít. Vesnice kde bydlí je cestou z Tábora do Prahy, takže mě tam mamka zítra vyzvedne a jedeme na Matějskou. Takže se těším jako malá. V neděli přidám článek i fotky. Mějte se
Promiňte za takový článek, ale aby jste veděli:P

Bad day

5. března 2014 v 17:01 | Ká. |  diary
Ahoj, doufám že se vám daří lépe něž mě. Dneska mi ve škole bylo celý den blbě a nehorázně mě bolely nohy, ale zůstala jsem tam a jsem ráda že konečne pohoda v poslety. Na zítřek si musím připravit nějaký problém na občanku, tak jsem si vybrala chudoba a hlad v Africe, tak se na to vrhnu. Včera jsem byla na doučování z matemtiky a z testu jsem dneska dostala trojku a sere mě to. No asi všichni znáte že nějaký den je prostě na hovno se vším všudy. Prostě na hovno hovno.

Včera jsem po delší době měla ve škole rozpuštěné vlasy a nějaký chlap mě zastavil v Bille a říká mé mamce " paanii škoda že tu nemam fotak bych si ty vlasy vasi dcerky hneed vyfotil" vypadal divně tak máma řekla " No to by jste si teda nevyfotil!" a odešly jsme haha.
Doufám že jsme měli lepší den než já.