Únor 2015

16.2. - NOVÉ VIDEO!!!

16. února 2015 v 17:27 | AdellKott
Mám tu pro vás další článek, s novým videem! Budu moc ráda když kouknete, ale pamatujte prosím, každý nějak začíná haha. Napište mi prosím svůj upřímný názor na video a pokud nechcete video, ale chcete spíš deníčkový článek, tak mrkněte na předchozí, kam píšu o jarních prázdninách. Komentáře pod článkem trapný jak sáňky v létě( ty anonymní samozřejmě), ale né každému bylo tolik dáno:-* .
Mějte se a děkuji <3
btw. pokud jste na YT klidně mi dejte odběr:)

klidně mi napište váš názor na video na můj ask anonymně, pokud to nechcete psát sem když to je kritika)

INSTAGRAM|ASK


13.2 konec prázdnin

13. února 2015 v 17:44 | AdellKott
Všechny Vás zdravím při konci mých jarních prázdnin:( . Ani sem vám na blog nedala vědět že nějaké mám, jak jsem byla zaneprázdněná haha:P. O víkendu jsem byla na Kvildě u nás v penzionu a v pondělí jsme jely do Rakouska na ledovec do Alp:). Přesně řečeno na Stubai a bylo to tam super!! Opravdu, pokud někdo plánujete nějakiu zimní dovolenou, tak tohle doporučuji, je to tam velký, zalyžujete si a my měli takový štěstí, že všechny tři dny jsme měly azuro bez jediného mráčku:)! Lyžování je jeden ze sportů, kterému se věnuji od mala a ještě mě nepřestal bavit:).
Také chci ve článku pozdravit ty, podle kterých se mému videu směje "celá" obchodka(to chápejte jako jednoho nebo dva kluky:)) ). Moc Vám děkuju za zvyšování sledovanosti videa a hlavně mé motivace pro točení dalších a dalších videí:). Také bych se ráda zajímala o to, jestli vy děláte něco co by Vás bavilo, ale na to jsme mi až moc ukradený, aloha!

INSTAGRAM|ASK


2.2 - víkend

3. února 2015 v 16:14 | AdellKott
Ahoj všichni, zdravím Vás po prodlouženém víkendu, který jsem si skvěle užila! Začalo to čtvrtkem a pátek byl úplně nejlepší.:D Spala u mě kamarádka a domu jsme nakonec přišli do půl6 ráno, vstávala jsem kolem 8. a než se ona stačila probudit tak jsem stihla dát prát prádlo, umýt se, vyndat myčku a nandat myčku haha. Tohle považuji za jednu z mých nejlepších vlastností a tou vlastností myslím to, že můžu prokalit celou noc, spát dvě hodiny a druhý den jsem akčni, jak nikdy a únava na mě padne až druhý den, haha. Nevím zda víte či nevíte, ale v Táboře bylo o víkendu mistroství světa v cyklokrosu, takže všude bylo hrozně cizinců a kecalo se nám s nima mnohem líp, než s lidma co známe haha:P. Na záver vám chci říct, že nechápu jak lidé můžou být tak bezohlední..

Mimochodem, jak jsem předpokládala tak po zveřejnění videa, se samozřejmě ozvali lidé, co sedí doma na prdeli a sami nejsou schopni si jít za tím co by je bavilo. Osoba očividně nechápe(ale podle toho co jsem o něm slyšela od kamarádky se ani nedivím), že ty kecy mi jsou největší motivací, jakou jsem si mohla přát:) . Ráda bych Vám sem dala fotku pro pobavení, ale frajer mi už píše i anonymně na ask, tak ho necháme v utajení:)
Mějte se!

INSTAGRAM|ASK