Září 2015

29.9. what I need

29. září 2015 v 19:30 | Adell Kott |  diary
O víkendu se chystám jet do Prahy na nákupy. K 18 jsem dostala nějaké penízky, což bylo sice už v létě, ale až teď se naskytla příležitost si udělat výlet na nákupy haha:D
Takže věci po kterých se budu koukat jsou hlavně

Džíny
Svetr/Svetřík
Šálu/šátek
Trička
Náušnice
Malou a velku kabelku
Mikinu
Sukni

Tenhle článek můžete brát jako netradiční wishlist, bohužel žádné obrázky které splňují mojí představu na internetu nejsou tak se těště až na článek new in. Samozřejmě jsem nevypsala všechny věci které sháním, to se nechte překvapit:P. Z jakékoliv tipy na obchody budu ráda, hlavně na ty kabelky:).

xoxo

13.9 - táborská setkání 2k15

13. září 2015 v 20:44 | Adell Kott |  diary
Ahoj, ve dnech 11-13.9 byl u mě ve měste Tábor historický festival "táborky". Je to každý rok v září a jelikož bydlím v centu dění a to doslova, tak si je nikdy nemohu nechat ujít haha. Ačkoliv co si budem nalhávat, možná že kdybych jeden rok vynechala, ten další bych si užila víc, protože mi přijde že už to není co to bývalo. Prostě se město na tyto dny "vrátí do historie" jsou tu historické trhy, všude na zemi sláma a jako malá jsem za bod večera považovala skvělý průvod, který prochází městem. V průvodě jsou převlečení lidé( párkrát jsem v něm také šla), Žižka na koni, dalších spoustu koní ( :D) a protože jeden průvod je ve tmě, tak si lidé nesou louče a atmosféru mu dodávají i bubeníci nebo nějací jiné muzikanti. No nechci z toho zase dělat bůh ví jakou parádu, ale nedá se to popsat aby jste to 100% pochopily. Klasicky tu jsou i muzikanti a letos tu byl Vojtěch Dyk & B-side Band a já mám Vojtu hrozně ráda tak jsem si to parádně užila! Ohňostroj je také každoroční samozřejmost. Jo a jinak, co Vám budu nalhávat, je mi 18 takže jsem opravdu můj veškerý čas netrávila před pódiem na náměstí, ale nejvíce času jsem trávila v "parku" kde je hodně lidí a každý tam nečekaně pije a pomalu každého tam znáte. Tentokrát mi to tam přišlo trochu slabší, ale upřímně, budu sem vypisovat detaily, jediné co vám ještě řeknu že jsem za tenhle víkenc spala dohromady s těží 7 hodin haha:D. Pokud jste někdy uvažovali nebo budete uvažovat o návštěve určitě se příští rok festivalu zúčastněte!
xoxo
fotkek moc nemám, tak aspoň tak.

9.9. - long day

9. září 2015 v 19:26 | Adell Kott |  diary
Pěkné odpoledne:). Dneska mě doopravdy ubíjí to počasí! Takhle ošklivě dlouho nebylo a mě to vždycky zkazí náladu. Dneska mamka slaví svátek, tak jsem jí po škole šla koupit kytičku a nějaký zákusky co mi řekl taťka. Nevím jak vy, ale my svátek doma nějak neprožíváme, takže jsem celkem valila oči i tohle je na náš normál dost haha:D.
Nevím kdo odkuď jste, já jsem z Tábora a tradičně tu v září je taková událost - táborská setkání, což je historicky "festival" kde tentokrát bude například Vojta Dyk, takžě se těším. O tom jaké to bylo Vám ale napíšu až v pondělí, tak se nechte překvapit:P . Vy mi spíš dejte vědět, pokud jste někdo z okolí jestli tento "festival" znáte:). V pátek čekejte další článek s novou bundičkou:)

xoxoNew in - kosmetika

6. září 2015 v 13:55 | Adell Kott
Ahoj všichni! V poslední době mám docela dost nových věcí, ale v tomhle článku Vám ukážu zatím jen ty kosmetické. Něco jsem už opravdu nutně potřebovala, něco bylo jen tak, že se mi to líbilo a něco co pořád scháním pořád nemám haha:D. Nutně potřebuji nové štětce, ale nechci za ně dávat zase tolik:/ Takže když mi poradíte budu vděčná! Pokud budete chtít na nějakou věc recenzi napiště do komentářů a pokud budete chtít vědět cenu, napište také tam. Kvalita fotek není dokonalá, hlavně u té jedné věcičky:D to je fixašní gel na obočí od Catrice. Něco jsem koupila normálně ve drogérii a jinak přes stránku dekorativka.cz. Doporučuji a budu ráda, když vy mi poradíte nějakou stránku na ty štětce:)
xoxo Adell Kott