Říjen 2015

Moje oblíbené kousky na podzim

18. října 2015 v 17:18 | Adell Kott |  beauty
Ahoj. Jak to máte s podzimem? Já ho nesnáším když venku prší, fouká ten odporný studený vítr a sluníčko je zalezlé za několika oblaky mraků. Mám ho ale ráda když je teplejší počasí a člověk může nosit moje milované teplé cardigany, šály a šátky. Když jsem v pátek venčila se ségrou v takovém parku psa, úplně jsem litovala že jsem si s sebou nevzala foťák, nebo alespoň mobil, protože ta situace přesně vystihovala to jak by měl vypadat pro mě ideální podzim. Na zemi byly suché, světlé a barevné listy a sluníčko prosvítávalo mezi stromy a já se procházela ve svetru a šále. Bohužel žádné fotky teda nemám, tak tady aspoň nějaké které mě zaujaly.
btw budu ráda když mě budete sledovat na insta(pokud vás teda zaujmu haha) v poslední době jsem na něm dost závislá:D
xoxo
12.10 - long day

12. října 2015 v 18:01 | Adell Kott |  diary
Ahoj! Znáte to, když nějaký týden máte úplně v pohodě a ten další pak každý den píšete několik těstů a je to všechno pořád do kola? Rozjetý kolotoč se nikdy nezastaví, tak se teď cítím haha:D. Víkend popravdě nic moc, ale sobotu vyšel další díl mých milovaných CHIRURGŮ/ Grey´s anatomy a je to třetí díl ve 12. sérii a zároveň druhý, který jsem nehorázně probrečela. Achjo já jsem hrozně prostě citilvá. Pokud na ně někdo koukáte, napište mi prosím do komentáře názor atd:D. Nikdo z mého okolí na ně nekouká a já to proste potřebuji s někým probrat haha:D.
Dalé chci ve článku pozdravit mé nejvěrnejší čtenáře oni určitě ví o koho jde. Ale já se na ně přece nemůžu zlobit že mi chodí na blog, nikdy bych nečekala že takové blbce bude něco takového zajímat, ale oni hold mají tak nudný život, že se posmívají mě když dělám to co mě baví - píšu blog a užívám si život. Veřtě mi, oni jsou takové nuly že by v životě článek nenapsaly:P,tohle možná trochu přeháním když to sem píšu, ale koncem září jeden z borců už měl ředitelskou dutku, ops. Takžee

Mějte se krásně!

xoxo

5.10. - new in

5. října 2015 v 21:15 | Adell Kott |  beauty
Ahoj, tady je slibovaní článek s novými kousky co jsem si v sobotu pořídila v Praze. Je toho trochu víc než jsem počítala, ale se vším jsem naprosto spokojená:)! Možná si budete ťukat na čelo až uvidíte šaty ale na těle jsou elegantní a například se budou skvěle hodit na maturitní plesy! Věci se dají i navzájem kombinovat což je super! Uvidíte i moje nové converse botky, které jsem dostala od ségry a kdyby to bylo na mě asi bych zvolila jinou barvu, ale i tak jí děkuju.
Pokud máte nějaké detailnejší otázky na kousky ať cena nebo obchod můžete se ptát u mě na asku:)

xoxo
ASK (můžete se ptát na ceny)


2.10. foto článek

2. října 2015 v 9:00 | Adell Kott
Tenhle článek bude více-méně o ničem, dám sem jen fotky které jsou starší nebo mladší, ale ráda na ně vzpomínám.
Mimochodem jak jste si užili prodloužený víkend?(ptám se brzo:D) Já MUSELA je s rodiči na chaupu, bylo potřeba vyčistit část tátovo lesu, ale v neděli jsme odjeli s mamkou a ségrou k taťkovi do penzionu na Kvildu tak to bylo fajn, až na to počasí teda haha:D.

xoxo